Мова – це неоцінений божественний дар, який дано людині.

Den-Ridnoi-movy-2018-980x735

Мова – це неоцінений божественний дар, який дано людині. У щоденній практиці спілкування не обійтися без мови.Навіть коли ми думаємо, в пам’яті відтворюємо відомі нам слова і фрази. Власні думки формулюємо і передаємо за допомогою мови, бо в ній накопичено життєвий досвід попередніх поколінь.

9 листопада відзначають День української писемності та мови. За православним календарем цього дня вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. З цієї нагоди Чорнолізька   бібліотека-філіал представляє книжково – ілюстративну виставку «Слово рідне – ти мені від Бога..»і запрошує усіх охочих до її перегляду. Книжкова виставка допоможе краще ознайомитися з  історією походження української мови, народною мудрістю, славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками – словниками.

Тож маймо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!» Хай усіх нас єднає належність до великого народу. Плекаймо всі разом ту мову, яка дісталася нам у спадок від наших пращурів.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s