Свіча і Молитва- окраєць  для згублених душ

Безымянный.png

У  історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця, одна з найстрахітливіших сторінок з історії України – це голодомор. Про ці страшні події  23 листопада з  учнями 11 класу  Чорнолізької  ЗОШ була   проведена  година- реквієм: «Свіча і Молитва- окраєць  для згублених душ».
Ведучі озвучили статистику цього страшного штучного геноциду. Голод, який поширювався протягом 1932 року набув найстрашнішої сили на початку 1933 року.  Першими гинули чоловіки, пізніше –  діти ,  останніми – жінки. Але , перш ніж померти, люди часто божеволіли, втрачаючи своє людське єство.
Діти пом’янули, хоча із запізненням у декілька довгих десятиліть, великомучеників нашої історії. Пом’янули і знайшли в собі сили пройти за ними дорогою їхньої хресної путі, переглядаючи мультимедійний фільм «Запалимо свічу пам‘яті разом».
На завершення, завбібліотекою Т. Кондрасевич   сказала, що дітям треба задуматись над тим, що пережив наш український народ, і щоб таке жахіття більше ніколи не повторювалося, слід про все знати і все пам’ятати.
Бібліотекою оформлена виставка «Великий голод –  вічний гріх».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s