«Вічне слово Кобзаря»

IMG_20190514_190851

10.03.2019р. до 205 річниці з.д.н. Т.Г.Шевченка у бібліотеці-філії  оформлено книжково-ілюстративну виставку «Вічне слово Кобзаря».

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим і неповторним. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

 

Завбібліотекою  Т.Кондрасевич розповіла дітям  про значення Шевченка в житті кожного українця, про незриму присутність його у нашому житті.  З нагоди 205-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря у бібліотеці відбулася   літературна година «Тарасове слово звучатиме вічно». На заході були присутні учні 5-х класів Чорнолізької  ЗОШ. Ведучі Бандурак Юліана та Войтишин Богдана,  учениці  цього класу, розповіли біографію Пророка. Діти виразно декламували вірші:  «Думи мої»(Мельник Марія),  «І досі сниться під горою»(Ленів Іванна) та інші.  Майстерно зіграли Мороз Богдан та Суп Владислав  у сценці “Малий Тарас і Управитель”.

Звучали пісні “Думи мої лихо мені з вами”, “Бандуристе, орле сизий…”, “Реве та стогне Дніпр широкий…”, “Тече вода в синє море”, “По діброві вітер виє…” Пісню “Заповіт” на слова Т.Г.Шевченка стоячи заспівали всі діти. Заступник директора з виховної роботи Катерина Костюк подякувала  класним керівникам М.Слободян ,М.Збіглей ,завбібліотекою  за підготовку та проведення  свята, побажала всім дітям вдумливо читати твори Т.Г. Шевченка і  знаходити в них відповіді на головні питання життя.

 

У період весняних канікул під час проведення Тижня дитячого читання 15 березня у  бібліотеці-філіал  відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “КНИГОМАНІЯ – 2019”. Мета якого є підвищення рівня читацької та культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання, критичного мислення і самореалізації завдяки читанню, підвищення ролі бібліотек в набутті компетентності дітей, сприяння створенню належних умов для рівного доступу до книжок та популяризації читання серед дитячого населення України. Учасниками конкурсу були учні 7-х класів. Для участі у конкурсі обов’язковою умовою було ведення і представлення членам журі власного Читацького щоденника про прочитані книги з української та зарубіжної літератури, які не входять до шкільної програми та виступи дітей із розповідями про одну із прочитаних книг.  Переможцями I етапу стали учні 7-Б класу Чорнолізької ЗОШ I-III ст. Ленів Олександр та Козак Анна. Вони представлятимуть Чорнолізці  на II районному етапі конкурсу,який відбудеться на базі Тисменицької ЦБС.

P90309-115128.jpg

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s