« Чорнобильська трагедія- одвічний слід на Україні »

Картинки по запросу чорнобиль 2019 книжкова виставка26 квітня у пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо. В історію Чорнобиль увійшов назавжди, як місто, що дало назву одній з найбільших в історії людства катастроф. Цього року виповнюється 33 роки з цього трагічного дня. Ту хмарну весняну українську ніч на берегах Прип’яті люди ніколи не забудуть.

З цієї нагоди у бібліотеці-філії було проведено  літературно-екологічну годину «Хай не повториться більше ніколи горе людської біди» з учнями 8 класу  та оформлено книжкову виставку «Чорнобильська трагедія- одвічний слід на Україні »

Присутні  мали змогу подивитись відеофільм «Крик Чорнобиля» і  переконались в наслідках  трагедії, які  відчуватиме  наступне покоління. Хвилиною мовчання читачі згадали героїв Чорнобиля. Прозвучали вірші Ірини Яцури з циклу “Полиновий вінець”. Радіація – невидимий і тому підступний ворог всього живого . Від неї важко вберегтися, захистити себе і природу. Про це не можна забувати. Була влаштована книжкова виставка “Дзвони Чорнобиля”. Біля неї бібліотекар Тетяна Кондрасевич  провела мандрівку по книгах спогадів ліквідаторів на ЧАЕС.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s