Горить зоря її поезії над краєм

ukrainka

Нехай мої струни лунають,

Нехай мої співи літають,

По рідній коханій моїй стороні …

Леся Українка

Кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу Леся Українка. Крізь серпанок легендарності проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий.

Поезія Лесі Українки – потужна складова духовної скарбниці нашого народу та світової літератури. В епіцентрі її поетичного світу доля України. Водночас щирістю почуттів і глибиною думки захоплює читачів пейзажна та інтимна лірика поетеси.  Піднесено та захоплено читали поезію  Лесі Українки учні 10-го класу: Христина Гладун, ІваннаОлексюк,   Христина Гунчак ,Леся Назарук ,

Юліана Бандурак .
Користувачі бібліотеки   переглянули книжкову виставку «Горить зоря її поезії над краєм», яка вводить читачів в чарівний світ Лесі Українки. Виставка збагачена світлинами, фрагментами з листів, спогадами рідних та друзів Лесі,            драматичні твори, в яких, як у дзеркалі відбилася непересічна особистість автора від дитинства і до останніх днів.  Користувачі дізналися багато цікавого про письменницю із розповіді учителя української мови і літератури Галини Петрів.

IMG_1376

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s