“9 червня -Міжнародний день друзів”

unnamed

Традиція відзначати День друзів зародилася у США ще в 1935 році. Тоді Конгрес Сполучених Штатів оголосив першу неділю серпня Національним Днем дружби і відтоді він відзначається щорічно. Проте неофіційний Міжнародний день друзів святкують і сьогодні, 9 червня. З роками свято отримало величезну популярність і сьогодні його відзначають у багатьох країнах.

Дружба завжди була великою цінністю у житті людини, адже відшукати по-справжньому вірного друга вважається удачею. Для того, щоб нагадати людству про важливість друзів, навчити цінувати вірність і опору, яку нам надають ці люди, було створено міжнародне свято. Цей день приурочений теплим стосункам між близькими людьми.

Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. Багато мислителів говорили, що у двох друзів одна душа на двох. Сьогодні часто можна почути, що матеріальна сторона життя давно переважила духовну, тому цієї дружби не існує. Тим не менш, вітаючи свою близьку людину з цим святом, ви можете довести зворотнє.

Нехай справжня дружба не розчиняється у часі і не губиться в кілометрах, у будь-якій складній ситуації на допомогу поспішить вірний товариш, нехай друзі завжди залишаються добрими супутниками на Вашому життєвому шляху. Бажаємо, щоб Ваша дружба була міцною, вірною та тривалою!

Привітайте і ви свого друга, в Міжнародний день друзів ,з цим чудовим святом!

звантаження

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s