“Борису Олійнику -85”

22 жовтня 2020 р. виповнюється 85 – років з дня народження відомого українського поета, літературознавця і політика, академіка НАН України, Героя України Бориса Ілліча Олійника.
До цієї дати у бібліотеці організовано  книжково-ілюстративну виставку: “Співець духовної сили народу ”.
Борис Олійник – автор понад 50 книжок: збірників поезій, численних публікацій, есе, статей, які друкувались в Україні та за кордоном. Його твори перекладено російською, чеською, словацькою, польською, сербською, румунською, італійською та іншими мовами. Поет високої культури і громадського обов’язку Борис Олійник зосереджував  свою увагу на найбільш важливих проблемах часу, наполегливо утверджував високі гуманістичні ідеали. Він був глибоко переконаний, що кожна людина має жити напруженим життям, бути щедрою й щирою, розуміти красу, неповторність кожної миті існування на землі.

В експозиції центральне місце займають вибрані твори у шести томах, а також найбільш відомі збірки його поезій: «Б’ють у крицю ковалі», «Основи», «Вибір», «Коло», «Відлуння», Рух», «Гора», «Істина», «У дзеркалі слова», «Міра», «Поворотний круг», «Трубіть Трубіж», «Таємна вечеря», «Пісня про матір», «Сива ластівка» та ін.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s