День Героїв

Свято Героїв України – це свято величі духу українських вояків, борців за волю України, які в боротьбі з ворогами залишилися нескореними. Це свято дає нам  можливість відродити історичну пам’ять, адже на величі вчинків і духу найкращих синів і дочок України виростають нові герої, нові захисники  незалежності України.

З нагоди відзначення  Дня Героїв України в читальній залі презентована  викладка літератури «Є найсвятіше слово на землі.Одне.Високе.Світле: Україна!».                                                                                                 На викладці представлені книжкові видання про світочів волі і правди, мужніх патріотів України, що вели за собою народ до незалежності. Це і Михайло Грушевський, Симон Петлюра, Лев Бачинський, герої  битви під Крутами, Степан Бандера, Роман Шухевич, Євген Коновалець, В’ячеслав Чорновіл, Левко Лук’яненко…                                                                                                       

  Проведено годину слави «Їм  у віках судилося безсмертя».

В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s