Україна: країна Гідності і Свободи

IMGP2088-980x588IMGP2091-980x588

У рамках проведення заходів до п’ятої річниці Революції гідності 19 листопада 2018 р.  в приміщенні Чорнолізької бібліотеки-філіал  з учнями 7-9 класів   проведено Інтернет-урок: « Вони  загинули за Україну»
Учні школи  зібралися, щоб вшанувати пам’ять Героїв Майдану і Воїнів Захисників, які загинули за світле майбутнє України. Завбібліотекою Тетяна Кондрасевич  згадала, що революція Гідності відбулася не лише у політичному житті країни , а відбулася у нашій свідомості, адже Україна – це територія гідності і свободи. Сотні українців- студентів відстоювали право на краще життя на Майдані Гідності, продемонструвавши свою європейкість, гідність, своє прагнення до свободи.
Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям, спогади про тих, хто залишив життя земне у 2012 – 2014р.р. Ця подія сколихнула увесь світ, не залишила байдужою жодної душі і  навіки закарбувалися  у наших серцях, в  історії нашої Батьківщини, єдиної, неподільної, Соборної України.

Діти розказали, що вірять у світле, щасливе майбутнє України. Тому кладуть часточку свого серця, своєї душі, своїх умінь на бік правди і світла.
Хвилиною мовчання вшановано невмирущу пам’ять про загиблих Небесного війська. Тож хай палають свічі пам’яті, душевного болю і жалю…
Учням  було продемонстровано фотопрезентацію “Герої не вмирають”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s